KONST / Litografier / Färglitografi 15385114
nr 1538 5114
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Tupp / höns. Signerad, numrerad 137/250, daterad 1974 cm, yttermått inklusive ram: 58x47 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:56:49
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin